U12/B 7. forduló 1. mérkőzés

2017.03.18. 16:00 (Mádi u)

JKC - Megyeri Tigriskölykök 65-71 (25-7; 10-20; félidei büntető: 4-2; 18-21; 8-15; hosszabbítás:0-6)

Értékelés:

Érdekes mérkőzést játszottunk, már csak azért is mert az első ötösünk gyakorlatilag mintha pályán sem lett

volna, úgy játszott! és védekezett. Hatalmas vereségnek nézünk elébe, gondoltam ekkor, hiszen ellenfelünk 25

pontjával szemben mindösszesen csak Hunka Peti tudott 7 pontot szerezni. Védekezésről ekkor nem

beszélhettünk. Aztán a második ötös faragott a hátrányból némiképp, de a félidőre még így is 10 pontos

hátrányban voltunk. Aztán elkezdődött a nagy versenyfutás az idővel, és az eredménnyel. Szép apránként

dolgoztuk le a hátrányunkat, sőt az utolsó perc kezdetén már mi vezettünk 1 ponttal, de ellenfelünk ki tudott

egyenlíteni. Jöhetett a hosszabbítás. Itt már csak mi szereztünk kosarat, és így egy hatalmas küzdés után

megérdemelten nyertük meg a mérkőzést. Talán újfent a büntető százalékunk hagy némi űrt, hiszen 11/33-as

mutató nem tűnik túl acélosnak. Ennek ellenére gratulálok, igazi látványos és jó mérkőzést játszottunk, több

játékosunk jó teljesítményével tarkítva!