U12/B 7. forduló 2. mérkőzés

2017.03.18. 18:40 (Mádi u)

Megyeri Tigriskölykök - Ziccer Tigrisek 50-48 (8-8; 12-11; félidei büntető: 2-2; 11-16; 17-11)

Értékelés:

Második ellenfelünk is a már jól megszokott magasabb szerkezetű csapat volt. Ennek megfelelően arra

számítottam, hogy egy nehéz mérkőzésünk is lesz. Most talán kiegyensúlyozottabbak voltak ötöseink, bár a

második félidőre belecseréltem egyet a két ötösbe, abban bízva, hogy a így a második jóval erősebb lesz. Sajnos

ez annyira nem jött be bár egy szoros végjátékot tudtunk újra megnyerni, és ezzel egy újabb tornagyőzelmet

arattunk. Összességében jól küzdöttünk, helyenként volt is egy-egy jó teljesítményünk, és végül is csapatként

tudtuk legyőzni ellenfelünket. Újfent a büntető százalékunk hagy némi űrt, hiszen 4/22-es mutató nem tűnik túl

acélosnak, de mint ez előző meccs után is, csak azt tudom mondani, gratulálok ehhez a győzelemhez is!