Megyeri Tigrisek - Bikák KK (Pest megyei junior)

Pest megyei Junior Bajnokság - rájátszás 7. mérkőzés
Megyeri Tigrisek - Bikák KK
94-62 (22-13;16-17;31-10;25-22)

Egy másik kis csapat, még nagyobb győzelem - aranyérmes a Pest megyei Junior csapat!

Pontdobók: Vigh Barnabás 25/12 (3/3), Morauvszki Gergely 24 (4/2), Borsodi Bálint 16/6 (5/4), Nagy Rajmund 11/3 (1/0), Herczog András 8 (-), Kovács Zsombor 5/3 (2/0), Englender Richard 4 (1/0), Kenyeres Ákos 1 (2/1), Hermann Zsombor 0 (-), Poncsák Ádám 0 (-)

Pajor Dávid: És eljött a szezon legfontosabb mérkőzése. Ahogy a kadettoknál, így itt is azt kértem, hogy "csak" a játékkal foglalkozzunk, és fejben próbáljunk végig koncentráltak lenni. Szerencsére a csapat nagyon éretten és fegyelmezetten kezelte a helyzetet és a jó védekezésnek köszönhetően többször gyorsan tudtunk indulni az első percekben (10-2), és tartani is tudtuk a különbséget a negyed végére. A második etapban kicsit beragadtunk, és bár a helyzetek megvoltak, sajnos hullámvölgybe kerültünk. A harmadik negyedet védekezésváltással kezdtük és a 16-0-ás futás minket igazolt. Ellenfelünk megtorpant, mi viszont a játéktér mindkét oldalán hatalmas elánnal dolgoztunk, és rengeteg labdát szereztünk (a mérkőzésen összesen 42-őt!), miközben a zóna ellen nagyszerűen mozgattuk a labdát és a triplák is beakadtak. A negyedik negyed közepére már a 40-et is elérte a különbség (90-50), itt már érthető módon ki is engedtünk egy kicsit, de a győzelmet ez sem veszélyeztette.
BAJNOKOK lettünk!!! Megdolgoztunk érte, így együtt, egymásért. Ha újra kezdhetném az elmúlt három évet, egyetlen egy másodpercen sem változtatnék. Gratulálok mindenkinek, nagyon büszke vagyok Rátok!!!

A népes szurkolótáborunknak ezúton is nagyon köszönjük a megjelenést és a bíztatást!

Közeli: 44/26 (59%), Középtávoli: 18/4 (22%), Távoli: 24/8 (33%), Büntető: 18/10 (56%)