Budapesti Fiú Serdülő/B Bajnokság - Rájátszás 4. forduló

Újpest-MT/B - Malév Kobrák 63-57
(14-9, 11-7, 20-15, 18-26)

Csapat: Kékesi K. (16/3), Horváth A. (15), Major P. (10), Lenkai Á. (8), Ilyés L. (7), Ipacs Z. (3), Andrási B. (2),  Fülöp E. (2), Balogh B. (-), Szabó Á. (-), Tóth D. (-).

Páli Gábor: Az első félidő kissé vérszegényre sikeredett. Nem igazán ment a labda és nem voltunk hajlandóak futni sem. Ennek ellenére kilenc pontos előnnyel zártuk a félidőt, ami a védekezésünknek volt köszönhető. A második húsz perc kalandosra sikeredett. A 29. percben 45-27-re vezettünk, majd 40 másodperc alatt kaptunk 4 pontot, így 45-31-el fordultunk az utolsó negyedre. 7 perccel a vége előtt még 54-35 volt az állás! Ettől kezdve pedig jött az őrület! Eladott labdák sora, rossz védekezés, az ellenfélnél pedig okosan kijátszott helyzetek. Így jutottunk el oda, hogy kettő perccel a vége előtt 61-55 állt az eredményjelzőn. Ezután már csak egy-egy kosár esett, így megnyertük a meccset, de nem mondanám, hogy maradéktalanul elégedett voltam a látottakkal. Nagyjából 10 percet kosárlabdáztunk úgy, ahogy szeretném, hogy játsszon a csapat. A többit még csiszolni kell...