Edzésrend

2019/2020

NB1B - U20
Edző: Mladenovic Dejan
Helyszín: Bajza József Általános Iskola (1046 Budapest, Bajza u. 2.)
Hétfő: 19:30-21:00
Kedd: 19:30-21:00
Szerda: 19:30-21:00
Csütörtök: 19:30-21:00
Péntek: 19:30-21:00

U20
Edző: Dudás József, Jüngling Ákos
Helyszín: Babits Mihály Gimnázium (1049 Budapest, Tóth Aladár u. 16-18.)
Szerda: 17:30-19:00
Péntek: 17:30-19:00

U18/A - (2002-2003)
Edző: Nemes Péter
Helyszín: Bajza József Általános Iskola (1046 Budapest, Bajza u. 2.)
Hétfő: 17:30-19:30
Kedd: 17:30-19:30
Szerda: 17:30-19:30
Csütörtök: 17:30-19:30
Péntek: 17:30-19:30

U16/A - (2004-2005)

Edző: Nagy Krisztián, Páli Gábor
Helyszín: Karinthy Frigyes Általános Iskola (1048 Budapest, Hajló u. 2-8.)
Hétfő: 18:00-20:00
Kedd: 18:00-20:00
Szerda: 18:00-20:00
Csütörtök: 18:00-20:00
Péntek: 18:00-20:00

U14/A - (2006-2007)
Edző: Páli Gábor, Nagy Krisztián
Helyszín: Bajza József Általános Iskola (1046 Budapest, Bajza J. u. 2.)
Hétfő: 15:30-17:30
Kedd: 15:30-17:30
Szerda: 15:30-17:30
Csütörtök: 15:30-17:30
Péntek: 15:30-17:30

U14/B - (2006-2007)
Edző: Joó Tamás, Jüngling Ákos
Helyszín: Babits Mihály Gimnázium (1049 Budapest, Tóth Aladár u. 16-18.)
Helyszín: Megyeri Úti Általános Iskola (1044 Budapest, Megyeri út 20.)
Hétfő: 17:30-19:00 (Babits)
Kedd: 17:30-19:00 (Megyeri)
Szerda: 17:30-19:00 (Babits)
Csütörtök: 17:30-19:00 (Megyeri)
Péntek: 17:30-19:00 (Babits)

U11-U12/A (Fiú-Lány) - (2008-2009)
Edző: Jüngling Ákos, Surmann Péter
Helyszín: Karinthy Frigyes Általános Iskola (1048 Budapest, Hajló u. 2-8.)
Hétfő: 17:00-18:30
Szerda: 17:00-18:30
Csütörtök: 17:00-18:30
Péntek: 17:00-18:30

U11-U12/B (Fiú-Lány) - (2008-2010)
Edző: Joó Tamás
Helyszín: Babits Mihály Gimnázium (1049 Budapest, Tóth Aladár u. 16-18.)
Kedd: 16:00-17:30
Szerda: 16:00-17:30
Csütörtök: 16:00-17:30
Péntek: 16:00-17:30

U11 (Fiú-Lány) - (2009-2010)
Edző: Jüngling Ákos
Helyszín: Megyeri Úti Általános Iskola (1044 Budapest, Megyeri út 20.)
Hétfő: 16:00-17:00
Szerda: 16:00-17:00
Péntek: 16:00-17:00

U11 (Fiú-Lány) - (2009-2010)
Edző: Mészáros Csaba
Helyszín: Bajza József Általános Iskola (1046 Budapest, Bajza J. u. 2.)
Hétfő: 15:00-16:00
Szerda: 15:00-16:00
Péntek: 15:00-16:00

Előkészítő U10 (Fiú-Lány) - (2010-2013)
Edző: Mészáros Csaba
Helyszín: Bajza József Általános Iskola (1046 Budapest, Bajza J. u. 2.)
Kedd: 15:00-16:00
Csütörtök: 15:00-16:00

Előkészítő U10 (Lány) - (2011-2013)
Edző: Scherczerné Boros Andrea
Helyszín: Karinthy Frigyes Általános Iskola (1048 Budapest, Hajló u. 2-8.)
Hétfő: 16:00-17:00
Szerda: 16:00-17:00

Előkészítő U10 (Fiú) - (2011-2013)
Edző: Scherczerné Boros Andrea
Helyszín: Karinthy Frigyes Általános Iskola (1048 Budapest, Hajló u. 2-8.)
Kedd: 16:00-17:00
Csütörtök: 16:00-17:00

Előkészítő U10 (Fiú-Lány) - (2010-2013)
Edző: Jüngling Ákos
Helyszín: Megyeri Úti Általános Iskola (1044 Budapest, Megyeri út 20.)
Hétfő: 14:45-15:45
Szerda: 14:45-15:45