U16: Újpest-MT/A - Budafoki KK 67-51 (felkészülési mérkőzés)

2019.09.17

A bajnoki rajt előtt kétszer is megmérkőzünk a Budafok U16-os csapatával. Az első találkozón magabiztos játékkal 67-51 arányban nyertünk.

Újpest-MT/A - Budafoki KK 67-51
(19-7, 15-11, 16-17, 17-16)
Újpest-MT: Ipacs Z. (15/3), Ilyés L. (10), Szabó Á. (10), Magyar D. (8), Cserhalmi G. (6), Sallai B. (6), Kornya M. (4),  Marosi H. (4), Máté M. (2), Molnár M. (2), Nagy B. (-), Varga H. (-).

Páli Gábor: A gyerekek és én is vártam már a szezon első mérkőzését. Az elmúlt másfél hónapban keményen dolgoztunk, az első negyedben pedig láthattam az eredményt. Támadásban magabiztos, kontroll kosárlabdát játszottunk és védekezésben jól működött a segítésünk. Aztán a második negyedtől átváltottunk a rohanós kosárlabdára -nem kellett volna-, melynek köszönhetően rengeteg labdát adtunk el és hagytunk ki ajtó-ablak ziccereket.
A mérkőzés hevében is tudnunk kell megállj parancsolni magunknak és játszani a tanultakat!
Összességében sok szép kreatív megoldást láttam. S ami biztató, hogy 10 játékos is tudott pontot dobni!
Jövőhét csütörtökön visszavágó Budafokon. Addig pedig a mostani meccs hibáit kell feldolgoznunk, és haladni tovább az anyaggal...