U14: A Honvéd elleni győzelemmel rajtoltunk

2019.09.22

A Közép-Európai Ifjúsági Kosárlabda Ligában (EYBL CE) játszott mérkőzéseken sok értékes tapasztalatot gyűjtöttünk, melyeket az országos bajnokság első fordulójában a Honvéd ellen sikeresen kamatoztattunk.

Budapesti Honvéd KA/A - Újpest-MT/A 71-79
(16-23, 24-15, 8-20, 23-21)
Újpest-MT/A: Richter D. (27/6), Békési B. (22), Barabás B. (8), Schmidt Á. (7), Schmidt B. (7), Bolygó M. (4), Barta Zs. (2), Gyöngyösi T. (2), Dömösi D. (-), Küri M. (-).

Páli Gábor: Az első negyed kezdeti nehézségei után (5-13) elkaptuk a fonalat és egy 16-0-ás futással megfordítottuk a meccset (21-13). A félidei -2 után a harmadik negyedben extrát játszottunk, melynek köszönhetően 10 pontos előnyre tettünk szert, amit az utolsó játékrészben jól menedzselve meg is tartottunk. Beni 27-es, Dani pedig 22-es IBM-el zárt!