U14: Megvan az első hely a B-csoportban

2019.09.22

Drámai csatában, minden erőnket elhasználva nyertünk a szívósan küzdő Vasas/B ellen. A Honvéd elleni mérkőzés sokat kivett belőlünk, így majdnem elpuskáztuk a lehetőséget, azaz az A-csoportba jutást.

Újpest-MT/A - Vasas Akadémia/B 73-67
(16-16, 12-25, 23-9, 22-17)
Újpest-MT/A: Richter D. (19/3), Békési B. (18), Dömösi D. (15), Barabás B. (6), Barta Zs. (6), Schmidt B. (3), Bolygó M. (2), Gyöngyösi T. (2), Schmidt Á. (2), Küri M. (-).

Páli Gábor: Amilyen jól játszottunk 34 percen keresztül a Honvéd ellen, olyan rosszul játszottunk a Vasas ellen. A fáradtság miatt rengeteg 1:0 ziccert hagytunk ki, ami majdnem megbosszulta magát. Szerencsére a harmadik negyedben megembereltük magunkat és sikerült megfordítanunk a meccset. A záró tíz percben is nagyot kellett küzdenünk, de végül behúztuk.

Összességében nagy fegyvertény a mai két győzelem, mivel így biztosítottuk helyünket az Országos Bajnokság 32-es főtábláján.