A gyenge második negyedbeli védekezés megbosszulta magát...

Újpest-MT/C - KLKA 64-69
(18-18, 10-27, 24-16, 12-8)
Újpest-MT: Ipacs Z. (22/12), Sallai B. (14), Ilyés L. (10), Szabó Á. (9), Fehér-Sabján D. (5), Magyar D. (4), Molnár M. (-), Sándor V. (-), Varga H. (-).

Páli Gábor: Nem kezdtük jól a mérkőzést (4-11), azonban nem a játékunkkal volt a baj, hanem azzal, hogy kihagytuk a helyzeteinket, ellenfelünk pedig indításgólokat szerzett. Szerencsére a játékrész második felében megtaláltuk a gyűrűbe vezető utat, így egálra hoztuk az első tíz percet. A folytatás viszont tragikusra sikeredett. Támadásban és védekezésben is alul múltuk Önmagunkat, melynek köszönhetően 28-45 állt az eredményjelzőn.
A második félidőre védekezést váltottunk, ami ugyan bejött és -2-re vissza tudtunk jönni, de megfordítani már nem sikerült az eredményt.