U18/A: Újpest-MT - MAFC 50-81

2019.11.10

Újpest-MT - MAFC 50-81 (14-25, 14-17, 9-20, 13-19)

Dobók: Tóth Barnabás 10, Papp Bendegúz 9, Kékesi Kristóf 7/3, Francia Bálint 7, Nagy Balázs 6/6, Major Péter 6/3, Horváth Attila 3/3, Sassupe Norbert 2.

Nemes Péter: Magunkhoz képest jól kezdtünk, aztán volt egy hullámvölgy amiből rosszul jött ki a csapat, de félidőig jól tartottuk magunkat. Sajnos a harmadik negyedben nem sikerült feljavulnunk támadásban és a védekezésünkkel is gondok akadtak, sok gyorsindítást kaptunk, elfáradtunk a harmadik negyedre. Az itt felhalmozott hátrányt nem tudtuk már ledolgozni, de igyekeztünk ma is a kis céljainkat megvalósítani. Pozitív hogy ma már nem kaptunk 100pont körül, de a lepattanóban még mindig fejlődünk kell, illetve a gyorsindítást ponttal befejezni, mert sajnos bent maradt még plusz 10-12 pont emiatt is. Dolgozunk tovább és igyekszünk fejlődni, mérkőzésről-mérkőzésre!