U18/A: Újpest-MT - Vasas Akadémia/A 76-101

2019.11.16

Újpest-MT - Vasas Akadémia/A 76-101 (20-25, 18-29, 23-20, 15-27)

Dobók: Nagy Gergely 30/18, Major Péter 15/3, Tóth Barnabás 13, Francia Bálint 6, Nagy Balázs 4, Vidor Dávid 4, Papp Bendegúz.

Nemes Péter: Szuperül kezdtük a mérkőzést jó ritmust diktált minkét csapat és szép játékot is, a második negyedben a védekezésünk nem állt össze,így összeszedtünk egy közepes hátrányt, ami még ledolgozható lenne. A harmadik negyedre extra lélektannal jöttünk végre ki az öltözőből és igyekeztünk felzárkózni, ami sikerült is. Szépen építkeztünk, de sajnos a negyedik negyedre elfáradtunk az extra munkába amit 30-35 percig amit véghezvitt a csapat. Úgy gondolom, ez volt az a szint amit ha tudunk hozni akkor már partiba tudunk lenni minden csapattal szemben, nyilván kell egy picit tovább bírni fizikálisan és fejben is egyben és bármi megtörténhet. Ami a legfontosabb, hogy mérkőzésről mérkőzésre fejlődnek a gyerekek és az eredmény az majd jönni fog úgyis, csak türelmesnek kell lennünk.