U18/A Zsíros Akadémia Kőbánya - Újpest-MT 120:69

2019.10.19

Az előző fordulóban ki-ki meccsen kaptunk ki a MAFC-tól, most pedig érthetetlen összeomlás történt az első negyedben, mely megpecsételte a mérkőzés végkimenetelét.

Nemes Péter: Sajnos mondhatni rendszeres már nálunk és komolyan foglalkozni kell vele, hogy nagyon rosszul kezdjük a mérkőzést és lassan. Az egész mérkőzés folyamán a védekezésünk szintje egyenlő volt a nullával...ha mindig 80-100 pontot kapunk akkor bajba vagyunk és leszünk is, sokkal alázatosabban, tudatosabban és lelkesebben kell ezt csinálnunk. A következő időszakban próbáljuk ezt összetenni és feljavulni. Támadásunk sem volt az igazi, minden páros negyed jól sikerült, viszont ez kevés ha a 4/2 negyed csak a kosárlabda. Teljesen más képet mutatott a csapat mint kedden, amikor egy igen erős Mafc ellen egy egál mérkőzést játszottunk. Örülök, hogy mindenki pályára lépett és megízleli egyre jobban ezt a bajnokságot, fontos számunkra, hogy ne 6-7 ember játssza végig a mérkőzéseket. Végre hazai pályán játszunk, van 1 hetünk rendbetenni a dolgainkat, sajnos Nagy Gergő játékára nem számíthatok, de igyekszünk pótolni a hiányát. Bízom a srácokba továbbra is! Küzdünk tovább, még van sok mérkőzés, nincs veszve semmi!