Tanulságos mérkőzésen vagyunk túl az országos forduló előtt.

Újpest-MT/A - Lehel Kosársuli 60-70
(18-32, 18-8, 13-15, 11-15)
Újpest-MT: Richter D. (23/12), Sallai B. (11/9), Békési B. (9/3), Pálfi G. (8), Magyar D. (4), Dömösi D. (3), Marosi H. (2), Bolygó M. (-), Gyöngyösi T. (-), Kornya M. (-), Molnár M. (-), Nagy B. (-).

Páli Gábor: Rosszul kezdtük a mérkőzést, köszönhetően annak, hogy nagyon puhán védekeztünk. Egy negyed alatt nem lehet 32 pontot kapni! A második ötösünk védekezése ezúttal rendben volt. Így sikerült négy pontra olvasztani a jászberényi előnyt. A folytatás is kezdetben jól alakult, mivel a 22. percben Hunor kosarával 41-41 volt az állás. Ezt követően egy 14-2-es futással megint meglépett az ellenfél, amit a negyed végén két triplával kozmetikáztunk. De ezt követően ellenfelünk egy újabb 9-0-ás futással eldöntötte a meccset. A meccs pozitívuma, hogy nyolc triplát dobtunk (8/15-ös mutató) és voltak periódusaink, amikor használható volt a védekezésünk is. A hétvégi országos fordulóig pontosítani kell a támadójátékon, valamint a védekezésbeli időzítéseken...