Ezúttal túl sok volt a hullámvölgy...

Újpest-MT/B - VMG DSE 57-66
(8-17, 18-21, 14-7, 17-21)
Újpest-MT: Schmidt Á. (16), Schmidt B. (12), Sándor V. (9), Bolygó M. (8/3), Varga H. (5), Fehér-Sabján D. (3), Váradi P. (2), Lipták Z. (-).

Páli Gábor: Nagyon bátortalanul kezdtük a mérkőzést, aminek következtében 13-0-ra meglépett ellenfelünk. Aztán a következő 11 percben remekeltünk. Egy 21-8-as periódus után pedig döntetlen volt az állás. Majd ismét egy érthetetlen három perces rövidzárlattal (5-17) újra az ellenfélnél volt az előny. A harmadik negyed jó védekezésével zárkózni tudtunk és látótávolságon belülre kerültünk (40-45). Az utolsó negyedben mindkét félnek voltak lehetőségei, hogy eldöntsék a mérkőzést. Sajnos a döntő pillanatokban mi mindig hibáztunk, ellenfelünk támadásban nem, így ők nyerték a mérkőzést.
Mindenképpen pozitívum, hogy háromszor is vissza tudtunk jönni a mérkőzésbe, azonban ahhoz már nem volt elég energiánk, hogy meg is tudjuk fordítani azt. Kár érte, mert nem érdemeltünk vereséget...