Magabiztos győzelemmel az élen végeztünk a bajnokságban

Újpest-MT/C - Zuglói Sasok/B 109-59
(31-16, 22-13, 21-22, 35-8)
Újpest-MT: Cserhalmi G. (30), Richter D. (19/3), Békési B. (17), Sallai B. (16), Molnár M. (12), Bolygó M. (5), Gyöngyösi T. (4), Lipták Z. (2), Máté M. (2), Nagy B. (2), Hirsch D. (-), Szőcs B. (-).

Páli Gábor: Ismét sikerült jól kezdenünk a mérkőzést. Ellenfelünk az ötödik perc derekán ocsúdott fel (17-4) és a negyed második felét 14-12-re mentette. A második negyed hetedik percéig tartották a lépést a zuglóiak (14-13), majd az utolsó három percben ismét sikerült egy 8-0-ás futást csinálnunk, mellyel a szünetre 20 pont fölé nőtt a különbség.
A fordulás után egy teljesen egál negyedet játszottunk, sok védekezési hibával, melyet nagyon ügyesen kihasznált az ellenfél. A záró felvonásra teljesen elfáradtak a Sasok, Cserhalmi Gergő pedig ezt kihasználva - és a társak jó védekezését és gólpasszait is - csak ebben a negyedben 20, összesen pedig 30 pontig jutott, mely új karriercsúcsot jelent a számára.
Összességében gratulálok a csapatnak az egész éves teljesítményéhez és az első helyhez. A szezon során 27 játékos próbálhatta ki magát a csapatban.